30 اردیبهشت 1403

درباره ما


بيش از 60 سال از شروع به كار شرکت تولیدی ایران تایرمي‌گذرد. در زمان بنيان گذاري شالوده اين بنگاه توليدي، اين پيش‌بيني قدري آرمانگرايانه به نظر مي‌رسيد كه شرکت تولیدی ایران تایر، به یکی از تامین کننده های استراتژیک بازار تایر ایران تبدیل شده و بتواند گوي رقابت را از بسیاری از شركت‌هاي تايرسازي ربوده، نام و جایگاه خود را در بین برند هاي برتر صنعت لاستیک ایران وخاور میانه تثبيت و پايدار نمايد.روند رو به رشد رقابت جهاني، شرکت تولیدی ایران تایر را برآن داشت كه با شناسايي عوامل كليدي موفقيت در صنعت تايرسازي، تلاش نمايد تا برنامه هاي توسعه زير را اجرا نمايد:

  •  انتقال تکنولوژی طراحی و ساخت تایر راديال از يكي از برترين توليد كنندگان اروپايي و بومی سازی آن
  •  نوسازي ماشين آلات توليدي همانند پرس هاي پخت سگمنتال، ربات هاي تاير سازي و...
  •  افزایش تولید و تاسیس کارخانه دوم
  • تنوع بخشي به سبد توليد محصولات راديال سواري و ارتقاي سطح كيفي محصولات
  • بازنگري طراحي و ارتقاي تاير كشاورزي
  • توسعه راديال گرايي و عرضه محصولات با طول عمر بالا(شاخص فرسايش تا 460) ، نرمي و فرمان پذيري عالي

 

اين اقدام ها علاوه بر افزايش سهم بازار و ارتقاي جايگاه نام تجاري  سبب شده است تا  يكي از جذاب ترين سبد هاي تاير در كشور ، توسط ايران تاير عرضه شده عرضه نمايد. اين امر تضمين كننده رشد شركت و نمايندگان آن ، تامين نيازهاي آتي بازار در سال هاي آتي خواهد شد .
تكنولوژي :شركت توليدي ايران تاير كار خود را  با جذب تكنولوژي اوليه از جنرال تاير آمريكا براي توليد تايرهاي سواري، تجاري، كاميوني و اتوبوسي، كشاورزي و راه سازي آغاز نمود . در سال هاي اخير اين شركت با جذب تكنولوژي از شركت ماتادور اقدام به عرضه نسل جديد محصولات راديال سواري، شاسي بلند، ون و راديال تجاري نموده و توانسته است  به يكي از تامين كنندگان استراتژيك بازار تاير ايران تبديل شود. 

با اخذ اين تكنولوژي و نوسازي تجهيزات توليد و استفاده از تجهيزات رباتيك، محصولات ايران تاير از جمله معدود محصولات داراي ايمارك در ايران بوده و از نظر نرمي و مقاومت سايشي يكي از بهترين محصولات در بازار ايران مي باشند.  همچنين ايران تاير با به روز آوري محصولات زراعي، راهسازي ، تجاري باياس و كاميوني و اتوبوسي باياس توانسته است جايگاه اول را در اين گروه محصولات بدست آورده و در بازارنام تجاري خود را مطرح نمايد . 
با حمايت سرمايه گذاراني همانند شركت انرژي گستر سينا، سرمايه گذاري ملي ايران  و ساير سرمايه گذاران ، اين شركت برنامه توسعه خود را تدوين نموده و در قالب پروژه تاسيس كارخانه دوم خود در شهر سمنان قصد دارد تا جايگاه خود را ارتقاء داده و به يكي 3 شرگت برتر توليد كننده تايردر كشور تبديل گردد.

در حال حاضر محصولات ايران تاير در تمام كشور و در بيش از 430 نمايندگي و بيش از 100 مركز خدمات پس از فروش توزيع شده و به هم ميهنان گرامي عرضه ميگردد. همچنين محصولات ايران تاير در خطوط توليد خودرو سازاني همانند ايران خودرو ، سايپا ، پارس خودرو، زامياد ، تراكتور سازي ايران، تراكتور سازي اروميه و ساير خودروسازان در سال هاي  اخير عرضه شده است. همچنين 12% سهم توليد تاير كشوربه اين شركت تعلق دارد. به زودي و همزمان با تاسيس كارخنه دوم ايران تاير ، اين سهم به بيش از 30 درصد خواهد رسيد.

ايران تاير محصولات جديد خود را به كشورهاي ارمنستان، آذربايجان، تركمنستان، افغانستان، پاكستان، عراق ، كشورهاي حاشيه جنوب خليج فارس، آفريقا عرضه نموده وبه زودي وارد بازار اروپاي شرقي خواهد گرديد .

درباره ما
back